Práce
Silný partner, který se postará

Jak uspět u pohovoru...

Přijímací pohovor rozhoduje. Jestli práci získáte, závisí na schopnosti přesvědčit osobu, která pohovor vede, že VY jste ten správný člověk. Věděli jste, že u pohovoru vás může zastupovat pověřená agentura práce? Firmy i pracovní agentury kladou velký důraz na získání maxima informací o budoucím zaměstnanci. Je důležité být připraven, zjistit dopředu pracovní náplň pozice, o kterou se ucházíte a ujasnit si důvody, proč by měli vybrat právě vás. Ukažte, že máte znalosti a potřebné dovednosti. Mluvte pravdu a nic než pravdu! Nepokoušejte se vést diskusi a nikdy neodpovídejte oklikou. Na portále prace.cz naleznete další doporučení, jak se na pracovní pohovor nachystat.

My víme
JAK NA TO!

Naší předností je osobní přístup, kterým spojujeme firmy a uchazeče o zaměstnání. Jsme stabilní Agentura práce na trhu a nabízíme profesionální personální služby a náborové centrum. Rozšiřujeme tak znalosti a potřebné dovednosti budoucích pracovníků, kteří hledají práci. O naše umístěné zaměstnance pečlivě pečujeme a nabízíme několik druhů školení. Kontinuálně se staráme o profesní kvalifikace zaměstnanců, které jsou pro dané profese potřebné. Neváhejte a napište nám. Zvyšte svoji šanci zaměstnat se a uplatnit se v dobré práci, kterou naše pracovní agentura nabízí. Naše volná místa můžou nabídnout práci za rohem.

Služby pro firmy

Zajišťujeme komplexní služby personálního charakteru. Vyhledáváme potřebné kvalifikované zaměstnance a pokrýváme kompletní personální agendu. Z pozice personální agentury zabezpečíme plynulost vašeho provozu a výroby. Nabízíme služby náborového centra – ověřené marketingové nástroje spolehlivě vyhledají vhodné kvalifikované kandidáty. Tým našich koordinátorů se stará o bezchybnou práci dle požadavků. Jste výrobní společnost a často řešíte výpadek pracovních sil? Přenechte starosti nám, umíme si poradit.

Služby pro zaměstnance

Hledáte práci? Obraťte se na nás a nejděte si práci hned. Zaměstnancům poskytujeme nadstandartní služby a servis, včetně poradenství, ubytování nebo dopravy do zaměstnání. Jsme Agentura práce. Zajišťujeme a aktualizujeme nabídku volných míst, flexibilní brigády i pracovní poměry. Můžete si práci vyzkoušet na dohodu, a pak přestoupit do pracovního poměru. Osvědčení zaměstnanci jsou nabíráni přímo agenturami práce do firem.

1
Vyhledáme
pro Vás vhodné uchazeče
2
Prověříme
řádně ve výběrovém řízení
3
Vyřídíme
veškerou administrativu
4
Odborně
proškolíme a zaučíme
5
Full time
vhodně zkoordinujeme

Díky našim programům
MÁME LEPŠÍ VÝSLEDKY

Vyvinuli jsme unikátní programy, které pomáhají firmám i zaměstnancům úspěšně spolupracovat. Oba programy stojí na dlouholetých zkušenostech našich koordinátorů a jsou založeny na dokonalé znalosti trhu práce a jeho procesech.

Motivační program

  • Výrazně snižuje fluktuaci
  • Zvyšuje spokojenost pracovníka
  • Zlepšuje náladu kolektivu
  • Zlepšuje kvalitu práce

Adaptační program

  • Snižujeme pravděpodobnost rychlého odchodu
  • Zlepšujeme začlenění pracovníka do skupiny
  • Zrychlujeme zaučení pracovníka

Můžete
S NÁMI POČÍTAT

10 000
ZAMĚSTNANCŮ
od doby vzniku společnosti
37
Provozy
do kterých zajišťujeme zaměstnance
29
Firmy
které s námi spolupracují
7
Země
odkud zajišťujeme pracovní sílu