Hledání nechte na nás!
Vy se věnujte svému bysnysu.

Vy hledáte... My nalezneme...

Hledáte kvalifikované odborníky nebo spolehlivé dělníky? Zajišťujeme zodpovědné pracovníky v oborech. Přenechte starosti nám! Vyhledáme a zajistíme zaměstnance, doplníme personál v době dovolených nebo během navýšení výroby. Naší předností je systém neustálého vyhledávání zaměstnanců pomocí kontinuálního náboru v České Republice. Nabídku volných pracovníků neustále aktualizujeme napříč regiony např. Liberecký kraj (Česká Lípa), Ústecký kraj (Most, Teplice). Díky tomu disponujeme širokou nabídkou zaměstnanců, kteří jsou připraveni k okamžitému nástupu. Využití našich služeb přináší další benefity. Hlavním benefitem jsou pravidelná povinná školení, jako např. bezpečnost práce, kontrola zaměstnanců a potřebné audity, které kompletně zajistíme.

Výhody hledání zaměstnanců OSPRO MB

Nemáte personalistu ve firmě? Nevadí! Naše komplexní služby pokryjí i administrativu spojenou se správou a zajištěním zaměstnanců. Našli jste kvalifikované zaměstnance daleko od zaměstnání? Vyhledejte díky nám ubytování nedaleko od zaměstnání a nabídněte práci s ubytováním jako benefit. Zajišťujeme potřebný svoz do zaměstnání, a to z okresů Rychnov nad Kněžnou, Nymburk, Mladá Boleslav. Most, Teplice, Česká lípa nebo dle potřeby dalších míst České republiky.

NABÍZÍME PRACOVNÍ ÚVAZEK
NABÍZÍME PRACOVNÍ ÚVAZEK
FIRMA
KONTAKTNÍ EMAIL:
KONTAKTNÍ TELEFON:
BENEFITY:
POŽADOVANÁ ODBORNOST:
POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ
JAZYKY:
ZAMĚSTNANCŮ
DRUH MZDY
ODMĚNA
VAŠE LOGO

POZNÁMKA

My víme
JAK NA TO!

Naší předností je osobní přístup, kterým spojujeme firmy a uchazeče o zaměstnání. Jsme stabilní Agentura prácena trhu a nabízíme profesionální personální služby a náborové centrum. Rozšiřujeme tak znalosti a potřebné dovednosti budoucích pracovníků, kteří hledají práci. O naše umístěné zaměstnance pečlivě pečujeme a nabízíme několik druhů školení. Kontinuálně se staráme o profesní kvalifikace zaměstnanců, které jsou pro dané profese potřebné. Neváhejte a napište nám. Zvyšte svoji šanci zaměstnat se a uplatnit se v dobré práci, kterou naše pracovní agentura nabízí. Naše volná místa můžou nabídnout práci za rohem.

I vy nám můžete svěřit vaše potřeby.

POPTÁVKA
Oddělení poptávek
(+420) 800 405 504
poptavka@ospro.cz
ADRIANA HOLÁNKOVÁ
Referentka náborového oddělení
(+420) 800 405 504
nabor@ospro.cz
AMALIA JARŽA
Referentka náborového oddělení
(+420) 800 405 504
nabor@ospro.cz